Aktualności

Zmiana godzin pracy sekretariatu Poradni

(...)
czytaj więcej...


Diagnoza Integracji Sensorycznej (SI)

Miło nam poinformować, iż Poradnia CTS poszerzyła swoją działalność o diagnozę i terapię integracji sensorycznej. Więcej informacji o metodzie SI znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładkach ,,Diagnoza'' oraz ,,Poradnia dla dzieci i młodzieży''. (...)
czytaj więcej...


Trening umiejętności społecznych dla młodzieży

Uprzejmie informujemy, iż zapisy na zajęcia grupowe ,,Trening umiejętności społecznych'' rozpoczynające się od września 2015r. zostały ZAKOŃCZONE. Obecnie zapraszamy na zapisy do grupy rozpoczynającej się w lutym 2016r., które muszą być poprzedzone konsultacją indywidualną u terapeuty prowadzącego Pana Dariusza Wasińskiego. (...)
czytaj więcej...


Terapia grupowa dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera oraz zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi

Uprzejmie informujemy, iż zapisy na zajęcia grupowe ,,Terapia grupowa dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera oraz zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi'' rozpoczynające się od września 2015r. zostały ZAKOŃCZONE. Obecnie zapraszamy na zapisy do grupy rozpoczynającej się w lutym 2016r., które muszą być poprzedzone konsultacją indywidualną u terapeuty prowadzącego Pana Dariusza Wasińskiego. (...)
czytaj więcej...


Polecane lektury

Zapraszamy do lektury książki „Zaburzenia zachowania u dzieci teoria i praktyka” pod kierunkiem naukowym dr Artura Kołakowskiego. (...)
czytaj więcej...